SPRING BREAK 2019

VÍKEND 1

 • Termín: 30.5. – 2.6.2019
 • Místo: Noa Beach Club, Zrče Beach, Chorvatsko
 • Host: Salvatore Ganacci, Felix Jaehn, Cuebrick, Moestwanted feat. Hypercat
 • Cena od: 3 650 Kč / 140 Eur

Rezervace

VÍKEND 2

 • Termín: 7.6. – 10.6.2019
 • Místo: Noa Beach Club, Zrče Beach, Chorvatsko
 • Host: Resident DJs
 • Cena od: od 2 490 Kč / 99 Eur

Rezervace

VÍKEND 3

 • Termín: 20.6. – 23.6.2019
 • Místo: Noa Beach Club, Zrče Beach, Chorvatsko
 • Host: Felix Jaehn
 • Cena od: 3 390 Kč / 130 Eur

Rezervace

Spring Break Island Festival 2019

Festival, kde každý rok přijíždí více než 10 000 party-milujících lidí z celého světa, kteří si užívají nezapomenutelnou atmosféru slavné pláže Zrče na ostrově Pag v Chorvatsku.

Posledních 7 let společně oslavujeme největší evropský večírek na záčátku letní sezóny, který se koná v klubu Noa Beach na pláži Zrče. Noa Beach Club se několikrát objevil mezi 15 nejlepšími kluby na světě v hlasování hostů.

V uplynulých letech jsme přivítali světově proslulé DJs jako Dimitri Vegas & Like Mike, Alan Walker a mnoho dalších. Letos dorazí Salvatore Ganacci, který patří mezi nejslavnější DJs na světě a můžete se něj těšit během prvního víkendu 30.5. – 2.6.2019.

Během 3 různých termínů Ti Spring Break Island Festival nabídne nezapomenutelné zážitky na začátku léta.

 • Termín 1: 30.05. - 02.06.2019
 • Termín 2: 07.06. - 10.06.2019
 • Termín 3: 20.06. - 23.06.2019

Nabízíme:

Non-stop zábavu

Lístky na festival

TOP ubytování s bazénem

Dopravu

24/7 Podporu

Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 2 Gallery Thumb 3 Gallery Thumb 4 Gallery Thumb 5 Gallery Thumb 6 Gallery Thumb 7 Gallery Thumb 8 Gallery Thumb 9 Gallery Thumb 7 Gallery Thumb 8 Gallery Thumb 9 Gallery Thumb 9 Gallery Thumb 7 Gallery Thumb 8

PROGRAM

Image

Line up:

Během prvního termínu 30.5. – 2.6. přivítá Spring Break Island největší hvězdu už tak nabitého line-up. Můžete se těšit Salvatore Ganacciho, který předvedl svou asi největší show na Tomorrowlandu 2018. Od této švédské mega star můžete očekávat jen neočekávatelné.

Image

Noa Beach Club:

Jediný klub v Evropě, který je vybudovaný přímo na moři. Neexistuje mnoho dalších míst, které se pravidelně umísťují v TOP 20 klubech na světě. Noa Beach Club hostil DJs jako Steve Aoki, Robin Schulz, Calvin Harris, Alan Walker a mnoho dalších.

Image

Pláž na Zrče:

Užijte si slunce a moře na pláži na Zrče. Upgraduj svoje zážitky o jízdu na wakeboardu, vodních lyžích nebo vyzkoušej bungee jumping přímo na pláži.

Image

Párty Day and Night:

Spring Break Island dostává pojem „párty“ do totálně jiných dimenzí. Zažiješ nejen ty nejdivočejší párty v noci, ale užiješ si i skvělou zábavu během dne v After beach aréně.

Image

Boat párty:

Dostane tvoje zážitky z festivalu ještě o level výš. Tohle prostě musíš zažít. 3-hodinová plavba podél Jadranského pobřeží s neomezenou konzumací piva, vína, nealko nápojů a hříšných rytmů rezidenčních DJs.

Image

Rocks Club – second stage:

Klub se nachází přímo na Noa Beach. Stylový klub s tanečním parketem a spoustou malých bazénků je místem, kde se bude konat soutěž mezi DJs.

HEADLINERS

Salvatore Gannaci

Moestwanted feat. Hypercat

Felix Jaehn

Cuebrick

RESIDENT DJs

Novalja

Druhé největší letovisko na ostrově Pag, který je právem přezdívaný jako chorvatská Ibiza. Město leží v neprostřední blízkosti Zrče Beach. Novalja nabízí turistům velké množství apartmánů a hotelů všech kategorií.

Zrče Beach

Vítejte v nejlepší párty destinace 21.století na pobřeží Jadranu. Nejen, že pláž poskytuje krásné čisté modré moře a pohodovou atmosféru. Je to místo, které prostě musíš navštívit, pokud chceš zažít 24 -hodinovou párty a taneční šílenství…

Kluby

Všechny kluby na Zrče Beach jsou otevřené už od odpoledne a párty trvají až do brzkých ranních hodin, kdy si můžete užít výhod slunce přímo z tanečního parketu.

Pláže

Na ostrově Pag najdete opravdu nádherná místa. Pokud si chcete odpočinout od davů, jednoduše si vezměte auto a navštivte jiné místo každý den - objevte takové krásy jako Ručica nebo Beritnica, kde si užijete dokonalý chillout a navíc pořídíte krásné fotografie. Váš Instagram nikdy nevypadal lépe!

Chorvatsko

Chorvatsko je úžasná středně velká země na jihu Evropy. Zahrnuje přes 10 000 větších i menších ostrovů, které jsou oblíbenou destinací pro dovolenou většiny Evropanů a dalších cestujících z celého světa. Jiskřivé modré vody Jadranského moře, neustálá vůně borového dřeva, úžasná příroda, chutná místní kuchyně a přátelští obyvatelé z něj dělají úžasné místo.