Prace – CS Friends

HLEDÁME:

responsive

INFLUENCERY

…ve svém přirozeném prostředí, kteří dokáží strhnout svoje okolí

flag

TEAM LEADERY

…menších i větších skupin

map

MILOVNÍKY

…aktivního trávení času a kvalitní zábavy ????

support

PÁRTY NADŠENCE

…kteří prostě nemůžou chybět na žádné akci / párty!

performance

KREATIVCE

…kteří chtějí dělat věci jinak a po svém

tick

PRŮVODCE, DELEGÁTY, ANIMÁTORY

…a že nemáte dosud žádné zkušenosti? Nevadí!

CO ZNAMENÁ BÝT PROMOTÉREM CS FRIENDS?

V partě csfriends hledáme stejněsmýšlející parťáky, kteří dokážou strhnout svoje okolí. Lidi, kteří nemůžou chybět na žádné akci. Nehledáme „nad“ lidi, ale ty, kteří se rádi baví a pro které je potkávání lidí a cestování životním stylem nebo chtějí, aby bylo : ). Jen si vybereš, co chceš zažít, s kým to chceš zažít a my Ti s tím pomůžeme.

To co vidíš na webovkách je jen začátek, společně s Tebou chceme vytvořit skupinu nadšených lidí, kteří nebudou jen jezdit na námi vybrané eventy, ale kteří si eventy budou sami tvořit. Nenabízíme práci, ale partnerství. Je jen na Tobě, jestli chceš jen vydělat na pár drinků navíc, nebo se chceš stát leaderem neomezeně velké skupiny lidí a kreátorem nových zážitků. V životě hodně získáš i hodně ztratíš, ale zážitky Ti zůstanou navždy.

Promotér je týpek (nevím jak to napsat v ženském rodě), který vždy stojí vepředu, který přirozeným způsobem určuje směr, kterému ostatní naslouchají a chtějí ho mít v přátelích na Instagramu : ), terý má vždy ten nejlepší drink a nejlepší místo v klubu.

OZVI SE NÁM!

Po vyplnění formuláře si můžeme blíže popovídat, nebo po vzájemné dohodě ti všechno Ti rádi vysvětlíme u kávy nebo dobrého drinku:)