Severní Dalmácie boat trip #01 – CS Friends
BT1_web01

Severní Dalmácie

Chorvatsko

Termín: 13.7. – 20.7.2019

Vezmeme vás na netradiční, ale úžasnou severní trasu. Navštívíte Zadar, Mali Losnij a Rab, budete šnorchlovat kolem starých vraků lodí a nezmeškáte slavnou plážovou párty na Zrče Beach. Mnoho plachtění, spousta zábavy a večírků – úžasný týden nadupaný nezapomenutelnými večírky na plážích, jachtách a v neposlední řadě v klubech jako Aquarius, Papaia a Kalypso – legendární místa, na které nezapomenete. Kromě toho, jako vždy: zajímavá trasa, celodenní večírky, útulné zátoky, plavání v křišťálově čistých vodách Jadranu a flotila plná pozitivních lidí. Zkušenosti s plavbou na jachtě nejsou potřeba! Vítejte na palubě!

cena od: 13 290 Kč | 500 €

csfriends-BT-chorvatsko-severnicesta-highlights02

PERFEKTNÍ TRASA A VELKOLEPÉ PÁRTY

csfriends-BT-chorvatsko-severnicesta-highlights03

MLADÍ LIDÉ, SLUNCE, PLÁŽE, MOŘE A ZÁBAVA

csfriends-BT-chorvatsko-severnicesta-highlights01

FLOTILA 10+ JACHET

PROGRAM

csfriends-BT-chorvatsko-severni-dalmacie-day-stop

DENNÍ ZASTÁVKY

csfriends-BT-chorvatsko-severni-dalmacie-zrce-party

PÁRTY NA ZRČE BEACH

csfriends-BT-chorvatsko-severni-dalmacie-jedlo

STŘEDOMOŘSKÁ KUCHYNĚ

csfriends-BT-chorvatsko-severni-dalmacie-white-party

WHITE PÁRTY

csfriends-BT-chorvatsko-severni-dalmacie-unesco

PAMÁTKY UNESCO

csfriends-BT-chorvatsko-severni-dalmacie-pirate-party

PIRÁTSKÁ PÁRTY

csfriends-BT-chorvatsko-severni-dalmacie-snorchel

ŠNORCHLOVÁNÍ

csfriends-BT-chorvatsko-severni-dalmacie-sail-parade

FLOTILA JACHET

csfriends-BT-chorvatsko-severni-dalmacie-vrak

VRAKY LODÍ

RECENZE

1
Byli jsme s CS Friends na jachtě v Chorvatsku loni v září a můžu jedině doporučit! Krásné jachty, super program, viděli jsme spoustu nádherných míst a celkově jsme si to moc užili. Děkujeme a všem moc doporučujeme ????

• OLGA

2
Parádní zážitek. 7denní trip na luxusní jachtě. Koupání v nádherných zátokách Chorvatska, večerní párty, bezva lidi ... prostě BEST BOAT TRIP EVER ????????????

• JAKUB

3
Skvelé miesto pre mladých ľudí, ktorý chcu spojit oddych so zábavou. Krásna jachta ,krásne more a veľa zábavy, takže vrelo doporučujem CS Friends-party travel ????????

• MATHIAS

MAPA A TRASA

Sukošan je největší chorvatský přístav, který je také základnou pro mnoho charterových společností. Naše plavba začíná a končí právě zde. Po dokončení nalodění na jachty jsme pro Vás připravili venkovní barbecue párty v open air baru Beach přímo u přístaviště!

sukosan-embarkacja-56fd18a67f964-13-big

Jeden z nejkrásnějších přístavů nacházející se v útulném zálivu. V oblasti Veli Rat jsou dva dobře zachované lodní vraky přímo pod hladinou moře. Zde si uděláme denní zastávku na šnorchlování 🙂

veli_rat-534d3a2d02b5e-21-big

Krásné město s dlouhou a nádhernou promenádou. Zažijete spektakulární pohled na staré město z přístavu. Večer se připojíme na párty, která se koná přímo v centru města na hlavním náměstí.

losinj1-534d3a815911c-22-big

Rab je jedno z nejpozoruhodnějších míst v Chorvatsku, které prostě musíte vidět! Krásné město s jedinečnou architekturou, starými hradbami, úzkými uličkami a zelenými parky, které jsou vždy plné života. Ve večerních hodinách zažijete nezapomenutelný večírek v plážovém baru s výhledem na hradby obepínající staré město.

rab1-534d3af32fb31-23-m

Připlujeme do útulného marockého přístavu Šimuni, kde si uděláme barbecue párty. Poté se připravenými autobusy dopravíme na slavnou pláž Zrče (5 km), kde se konají nejdivočejší párty v Chorvatsku! Tomuto místu se přezdívá “chorvatská Ibiza” a to ani trochu nepřeháníme. Tato noc bude legendární!

zrce-aquarius-club-56fd1a340eb37-24-big

V poslední den plavby připlují všechny naše lodě zpět do Sukošanu. Tuto příležitost využíjeme k prohlídce Zadaru, který se nachází pouhých 8 km daleko. Posádky budou mít možnost vidět toto krásné město, projít po nádherné promenádě nebo ochutnat bohatý noční život města.

zadar-starowka-iluminacje-56fd1b0a61fad-20-big

Sukošan je největší chorvatský přístav, který je také základnou pro mnoho charterových společností. Naše plavba začíná a končí právě zde. Po dokončení nalodění na jachty jsme pro Vás připravili venkovní barbecue párty v open air baru Beach přímo u přístaviště!

sukosan-embarkacja-56fd18a67f964-13-big

JACHTY

 • jachta STANDARD

  500 
  Jachty obvykle nabízejí 8 až 10 lůžek. Vyzkoušené a praktické lodě jsou nejlepší volbou pro ty, kteří hledají slušný standart ...
  Zobrazit produkt
 • jachta COMFORT

  550 
  Naše standardní třída lodí. Lodě o délce 12-14 metrů, obvykle navržené pro 8 až 10 osob, dobře vybavené a moderní ...
  Zobrazit produkt
 • jachta PREMIER

  610 
  Nejvyšší třída mezi jachtami v naší nabídce. Pohodlně ubytuje více než 10 lidí ve 4 nebo dokonce 5 uzavřených kabinách. ...
  Zobrazit produkt

Jste skupina a chcete si rezervovat celou jachtu?

Napište nám na info@csfriends.cz a zašleme vam nabídku na míru.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

CENA ZAHRNUJE:

 • Jedno lůžko na jachtě
 • Profesionálního skippera (kapitána)
 • Vstup na večírky organizované společností The Boat Trip
 • Člun s vnějším motorem
 • Turistickou daň
 • Pojištění vkladů (depositů)
 • Ručníky, prostěradla, polštáře a přikrývky
 • Závěrečný úklid
 • GPS a námořní mapy na palubě

CENA NEZAHRNUJE:

 • Cestu do Chorvatska a zpět (lze dokoupit za 79 EUR cca 2099 Kč/osoba)
 • Cestovní pojištění (na vyžádání zprostředkujeme)
 • Stravu a alkoholické a nealkoholické nápoje

POVINNÉ POPLATKY NA MÍSTĚ:

 • Společný bank – potraviny, vodu, pohonné hmoty, poplatky pobřežní plavbu a kotvení cca 15-20 EUR/den/osoba. Skippeři nejsou zahrnuti.
 • Vratná záloha – 20 EUR/osoba
 • Vratná záloha na jachtu – 150 EUR/osoba (povinná, avšak vratná po předání jachty. Může být blokována na kreditní kartě)

MŮŽETE DOKOUPIT:

 • Rezervace vlastní kajuty pro 2 osoby s manželskou postelí 50 EUR cca 1300 Kč/osoba. Garance, že nebudete spát ve společných prostorech nebo na dvoupatrové posteli. Tuto rezervaci musí udělat vždy 2 osoby.
 • Palubní stewardka cena 450 EUR cca 11900 Kč/jachta – možná pouze na vyžádání při rezervaci celé jachty.

PLATEBNÍ PODMÍNKY:

 • I. splátka – 30% z ceny do 24 hodin od rezervace
 • II. splátka – 30% z ceny 60 dní před plavbou
 • III. splátka – 40% ceny 30 dní před plavbou

JAK SE DOSTAT DO PŘÍSTAVU

Nástup a vylodění

Vydejte se směrem na přístav Dalmacija v Sukošanu. Nástup je možný od 17:00 v sobotu. Plavíme se v neděli ráno, a to 9 hodin ráno, takže máte při příjezdu trochu flexibility. Plavba končí v sobotu. Musíme opustit jachty před 9:00.

Cesta do Chorvatska autem

Vydejte se směrem na přístav Dalmacija v Sukošanu. K dispozici je parkoviště v přístavu (cca 50 EUR / týden). Případně můžete nechat své auto v jednom z “neoficiálních parkovišť”, který se nachází v blízkosti za cca 25 EUR. Na palubu se můžete dostat hned poté, co naši skippeři připraví jachty, které budou po 17:00.

doprava autobusem

zajistíme vám dopravu autobusem pravidelnými linkami z Prahy, Brna a Bratislavy.
V případě větší skupiny zajistíme dopravu mikrobusem nebo autobusem na vyžádání.

letecky z Prahy, Vídně nebo Budapešti

v případě zájmu Vám zajistíme leteckou dopravu do Zadaru s transferem do a z přístavu. Jelikož cena těchto služeb se neustále mění, požadavek je třeba uvést při objednávce zájezdu a my vám obratem zašleme cenovou nabídku.