Karibik – rumová stezka boat trip #05 – CS Friends
BT-karibik-galeria-01

Karibik – rumová stezka

Karibské moře | Martinik – Svatá Lucie – Svatý Vincent a Grenadiny

Termín: 30.11. – 14.12.2019

Horké slunce a nádherné pláže s bílým pískem, na kterých můžete relaxovat ve stínu palem a přitom se nechat unášet na vlnách Karibského moře. Karibik to jsou malebné modré laguny, korálové útesy, pestrý podmořský život a tropická příroda. Vychutnej si kokos utržený přímo z palmy, mořské plody vylovené přímo z moře a rum přímo z plantáže. Zažijte jedinečný folklór a otevřenost kreolské kultury, vůně exotického koření, chutě kuchyně tří kontinentů, barvy a vzory z celého světa, hudbu, pohyb a pozitivní karibské vibrace. Vyrazte na dovolenou svého života! Není nic hezčího než plavba jachtou po jedinečném pobřeží karibských ostrovů.

cena od: 32 590 Kč | 1 230 €

CSfriends-BT-karibik-highlights02

ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ ZPŮSOB, JAK OBJEVIT KRÁSY KARIBIKU

CSfriends-BT-karibik-highlights01

CELÁ FLOTILA JACHET

CSfriends-BT-karibik-highlights03

JEDNO Z NEJÚŽASNĚJŠÍCH MÍST NA SVĚTĚ

PROGRAM

CSfriends-BT-karibik-program01

POTÁPĚNÍ - OSTROV UNION

CSfriends-BT-karibik-program02

VULCANO HIKING ČILI TURISTIKA NA VULKÁNU

CSfriends-BT-karibik-program03

MILIARDÁŘSKÝ OSTROV

CSfriends-BT-karibik-program04

KREOLSKÁ KUCHYNĚ

CSfriends-BT-karibik-program05

VEČEŘE NA PLÁŽI

CSfriends-BT-karibik-program06

MAGICKÉ PLÁŽOVÉ BARY

CSfriends-BT-karibik-program07

ŠNORCHLOVÁNÍ S ŽELVAMI

CSfriends-BT-karibik-program08

OCHUTNÁVKA MÍSTNÍHO RUMU

CSfriends-BT-karibik-program09

PIRÁTI Z KARIBIKU

CSfriends-BT-karibik-program10

RAJSKÉ PLÁŽE

GALERIE

RECENZE

1
Byli jsme s CS Friends na jachtě v Chorvatsku loni v září a můžu jedině doporučit! Krásné jachty, super program, viděli jsme spoustu nádherných míst a celkově jsme si to moc užili. Děkujeme a všem moc doporučujeme ????

• OLGA

2
Parádní zážitek. 7denní trip na luxusní jachtě. Koupání v nádherných zátokách Chorvatska, večerní párty, bezva lidi ... prostě BEST BOAT TRIP EVER ????????????

• JAKUB

3
Skvelé miesto pre mladých ľudí, ktorý chcu spojit oddych so zábavou. Krásna jachta ,krásne more a veľa zábavy, takže vrelo doporučujem CS Friends-party travel ????????

• MATHIAS

MAPA A TRASA

PRVNÍ TÝDEN

Plavbu začínáme v přístavu Le Marin na jihu ostrova. Jeden z největších přístavů v Karibiku, vysoce moderní a pohodlný. Nalodění na katamarány je od 17:00. Nakoupíme zásoby, vybalíme a večer proběhne vzájemné představení na jachtách.

CSfriends-BT-Martinik-LeMarin03

Svatá Lucie je jeden z největších ostrovů v Karibiku. Zakotvíme v proslulé zátoce Rodney Bay buď v přístavu nebo v kotvišti – podle nálady 😉 . Město je rozděleno na dvě části: bohatá, turistická, s hotely a restauracemi a chudší část, kde žijí místní obyvatelé a o víkendech jsou tu brilantní street párty!

Csfriends-BT-Karibik-rodney-bay02

Zastavíme v krásné zátoce u Pitons (vrcholky vulkanického původu), kde se bude možné vydat na vrchol. Je to náročnější lezení (doporučujeme dobrou obuv) a samozřejmě dobrovolné. Pokud se nechcete potulovat v horách, zveme vás na výlet k horkým pramenům a k vodopádům – můžete vyzkoušet zdejší léčivé bahno 🙂 .

Csfriends-BT-karibik-soufriere01

Nejpirátštější místo na trase! Právě zde se natáčel film Piráti z Karibiku – stále se zde nacházejí dekorace, umělé kanóny, šibenice a rakve použité jako rekvizity při natáčení. Večer zde uspořádáme pořádnou pirátskou párty.

CSfriends-BT-karibik-wallilabou-bay03

Ostrovy milionářů – Mick Jagger, Tommy Hilfiger a Bryan Adams mají své rezidence právě zde. Vyrazíme na prohlídku ostrova a večer na večírek do slavného brazilského baru – živá hudba, skvělá atmosféra a latinskoamerické rytmy. Obzvláště doporučujeme nápoj Hurricane 😉 .

CSfriends-BT-karibik-mustique02

Ráj na zemi a absolutní krása, jinak tento ostrov nejde popsat. Nejmenší ostrov ze souostroví Grenadiny, kde žije okolo 200 stálých obyvatel. Vlastně jsou tu skoro jen pláže, palmy a bary. Zakotvíme v Salt Whistle Bay a večer vyrazíme na pool párty v Denis Hideaway.

CSfriends-BT-karibik-mayreau03

DRUHÝ TÝDEN

Místo v Karibiku, kde prostě musíme zastavit! Ideální pro šnorchlování v křišťálově čistém moři,  ohnuté palmy čnící do moře a velkolepý korálový útes! Jedno z dalších míst, kde se proháněl Jack Sparow 🙂 .  Večer si pochutnáme na grilovaném humru přímo na pláži.

CSfriends-BT-karibik-tobago02

Před příjezdem na Union Island budeme mít možnost z paluby vidět Palm Island – perlu mezi karibskými ostrovy – soukromý ostrov s exkluzivním SPA.  Večer strávíme na nedalekém Union Island – krásný ostrov se spoustou barů a restaurací.

CSfriends-BT-karibik-union03

Zastávka v elegantním hotelu na večerní Beach Party 🙂

CSfriends-BT-karibik-canouan01

Zakotvíme v Port Elizabeth, což je poměrně velké město a jedno z největších na naší cestě, radostný návrat k civilizaci 🙂 . Velmi půvabné místo, kde se večer zastavíme na velmi elegantní párty v Devil´s Table.

CSfriends-BT-karibik-bequia02

Krátká zastávka v Kingstownu a večer potom v Cumberlandu. Večer strávíme na jachtě s grilovanými humry a potom party na palubě!

CSfriends-BT-karibik-cumberland03

V zátoce Chateaubelair nás přivítá přátelský průvodce a společně zaútočíme na sopku Soufriere. Fantastická příroda, konopná pole, úžasná zeleň a nádherné výhledy! Na tento trekingový výlet se musíte vydat!

CSfriends-BT-karibik-chateaubelair03

Marigot Bay je jedna z nejmalebnějších zátok v Karibiku. Hluboce zasazená do pevniny, všude kolem jen pláže a palmy, v pozadí je několik luxusních hotelů. Zátoka je situovaná na západ, takže večer se můžete těšit na nezapomenutelný západ slunce. U toho nesmíte chybět!

CSfriends-BT-karibik-marigot03

V poslední den v 9:00 opustíme jachty, ale to ještě není konec – máme celý den na návštěvu fantastické plantáže s cukrovou třtinou a palírny Clement! Uvidíme tradiční výrobní proces, parní stroje a ochutnávka je zdarma! 😉

CSfriends-BT-karibik-habitation-clement01

JACHTY

 • katamarán COMFORT

  1230 
  Katamarány jsou jachty se dvěma spojenými trupy, díky nimž jsou velice široké a mají dostatek místa k pohodlnému pohybu po ...
  Zobrazit produkt
 • katamarán PREMIER

  1340 
  Katamarány jsou jachty se dvěma spojenými trupy, díky nimž jsou velice široké a mají dostatek místa k pohodlnému pohybu. V ...
  Zobrazit produkt

Jste skupina a chcete si rezervovat celou jachtu?

Napište nám na info@csfriends.cz a zašleme vam nabídku na míru.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

CENA ZAHRNUJE:

 • Jedno lůžko na jachtě
 • Profesionálního skippera (kapitána)
 • Vstup na večírky organizované společností The Boat Trip
 • Člun s vnějším motorem
 • Turistickou daň
 • Ručníky, prostěradla, polštáře a přikrývky
 • GPS a námořní mapy na palubě

CENA NEZAHRNUJE:

 • Cestu do Martinique a zpět (na vyžádání zprostředkujeme letenky a transfer do přístavu a zpět)
 • Cestovní pojištění (na vyžádání zprostředkujeme)
 • Stravu, alkoholické a nealkoholické nápoje

POVINNÉ POPLATKY NA MÍSTĚ:

 • Společný bank – potraviny, vodu, pohonné hmoty, poplatky za pobřežní plavbu a kotvení cca 15-20 EUR/den/osoba. Skipper na tyto náklady nepřispívá.
 • Závěrečný úklid – 225 EUR/katamarán (kapacita katamaránu je 10 – 12 osob, skipper na úklid nepřispívá)
 • Vratná záloha na jachtu – 150 EUR/osoba (záloha se vrací v poslední den plavby)

MŮŽETE DOKOUPIT:

 • Rezervace vlastní kajuty pro 2 osoby s manželskou postelí 75 EUR cca 1800 Kč)/osoba. Garance, že nebudete spát ve společných prostorech nebo na dvoupatrové posteli. Tuto rezervaci musí udělat vždy 2 osoby.
 • Palubní stewardka cena 850 EUR cca 21 500 Kč/jachta (pouze při rezervaci celé jachty, rezervace na vyžádání e-mailem).

PLATEBNÍ PODMÍNKY:

 • I. splátka – 30% z ceny do 24 hodin od rezervace
 • II. splátka – 30% z ceny 60 dní před plavbou
 • III. splátka – 40% ceny 30 dní před plavbou

JAK SE DOSTAT DO PŘÍSTAVU

Nástup a vylodění

Naše plavba začíná v přístavu Le Marin’s Marina Marino v Martiniku. Na katamarány se můžeme nalodit od 17:00 v sobotu, ale vyplouváme až v neděli ráno, takže pokud se chystáte dostat do přístavu po vlastní ose, je tu určitá flexibilita. Nejpozději je však možné nalodit se v neděli ráno.

Plavba končí v sobotu o dva týdny později ve stejném přístavu. Jachty by měly být uvolněny do soboty do 9:00. Naše flotila dorazí do přístavu v pátek večer, takže od pátku můžete opustit vaše jachty. Katamarány nemusíte uklízet, čištění je zahrnuto v poplatcích. Vše, co musíte udělat, je vynést odpadky a umýt nádobí.

letecky z Prahy, Vídně nebo Budapešti

v případě zájmu Vám zajistíme leteckou dopravu do Martinique s transferem do a z přístavu. Jelikož cena těchto služeb se neustále mění, požadavek je třeba uvést při objednávce zájezdu a my vám obratem zašleme cenovou nabídku.