Jak to funguje? – CS Friends

Dovolená na jachtě

Naše výlety na jachtě jsou moderním způsobem plavby, navrženým a dostupným především pro mladé lidi. Je to týden plachtění, návštěv zajimávých míst a památek, párty a relaxace na nejkrásnějších místech po celém světě s flotilou 10 až 25 moderních jachet plných mladých, energických lidí a pozitivnách vibrací.

boat_trip_zakl_info_01
CSfriends-BT-zaklinfo02
CSfriends-BT-zaklinfo01
boat_trip_zakl_info_04

Pořád si nejste jisti, zda je plavba na jachtě pro vás to právé?

Velká část z vás nikdy plavbu na jachtě nevyzkoušela, nemluvě o plavbě na moři. Mnozí z vás jsou plní zbytečných pochybností. Bojíte se nedostatečného pohodlí, mořské nemoci, svých schopností a síly. Není se čeho obávat –  plavba na jachtě snadná a pohodlná a zvládne ji téměř každý. Neumíte plavat, nevadí! 🙂

Naštěstí to tak není!

Buďte v pohodě!

Naše cesty jsou navrženy tak, aby se jich mohli všichni účastnit! Poskytneme vám zkušeného, profesionálního, anglicky mluvícího kapitána (skippera). Jeho úkolem je postarat se o všechno potřebné k příjemné, pohodlné a bezpečné plavbě. Nepotřebujete žádnou speciální schopnost a pravděpodobně nebudete jediným nováčkem na palubě! Vše, co musíte vědět je, jak se skvěle bavit!

Na druhou stranu, chcete-li se něco o plachtění dozvědět – náš kapitán tam bude pro vás, rád vás naučí a vysvětlí vše, co chcete vědět. Někdy můžete být požádáni, abyste pomohli svému kapitánovi s některými jednoduchými úkony, jako je nastavení plachty nebo hození lana.

Většinu času strávíte se svým vychlazeným nápojem pod horkým sluncem. Poplujeme v teplém, krystalově modrém moři. Odvezete si zážitek, na který budete vzpomínat celý život.

Krásná a pohodlná dovolená

Moderní jachty jsou pohodlné a prostorné. Nabízíme pouze velká a bezpečná plavidla, které jsou navrženy tak, aby manipulace byla snadná a zároveň nabízející maximální prostor pro posádku – minimální výška 195 cm (nebo 6 “5”) uvnitř od podlahy ke stropu. Lodě jsou vybaveny: lednicí, často i mrazáky, systémem na pitnou vodu, minimálně 2 sprchami a splachovacími toaletami (typ moře), kvalitním interiérovým a exteriérovým zvukovým systémem, někdy také televizí, moderním elektronickým navigačním systémem, palubní baterií umožňující použití všech elektronických zařízení bez jakéhokoliv omezení.

boat_trip_zakl_info_02
boat_trip_zakl_info_03

Máš jakékoliv otázky?

JSME TU PRO TEBE! Rádi zodpovíme všechny tvoje otázky. Účast na naší plavbě je vlastně úplně jednoduchá – vše, co musíte udělat, je vybrat si výlet, zaregistrovat se, zaplatit a pak už se jen objevit v přístavu. Tvůj kapitán se postará o Tebe a tvoje přátele!