den na palubě – CS Friends

TÝDEN NA JACHTĚ

Zažij úžasný týden na palubě moderních lodí ve flotile jachet. Párty, nové zážitky, prozkoumaní nových míst a odpočinek.

Parta lidí – našich plaveb se účastní především mladí a stejně smýšlející lidé. O tvoje pohodlí se postará pohodový tým organizátorů a zkušených skipperů – kapitánů.

Párty – během celého týdne zažiješ nezapomenutelné večírky na palubě lodi, v opuštěných zátokách, plážích a ve vychytaných klubech v přímořských letoviscích.

Plavba – nemáš žádné zkušenosti s plavbou na jachtě? Vůbec nevadí, naší kapitáni se postarají o tvoje pohodlí a pokud budeš chtít, rádi Tě naučí jak ovládat jachtu.

Objevuj – vybíráme ty nejzajímavější místa k našim zastávkám. Historická města, nádherné pláže nebo třeba opuštěné zátoky přístupné pouze z moře.

TYPICKÝ DEN NA JACHTĚ

rano

RÁNO

Vstávání, ale ne příliš brzy, většinou mezi 9:00-10:00. Sprcha, káva a lehká kocovina po včerejší párty. Snídaně, další káva, doplnění nadrží na vodu a odjezd kolem 11.hodiny.

poledne

POLEDNE

Po vyplutí z přístavu plachtíš společně s tvým skipperem na místo denní zastávky (většinou zátoky), kde se všechny jachty opět potkají. Plávání, šnorchlování, odpočinek…

odpoledne

ODPOLEDNE

Zvedáme kotvy a pokračujeme do přístavu, každý večer na jiném místě. Po cestě je ideální čas na opalování, odpočinek, čtení nebo třeba něco uvařit a sníst. Připlouváme mezi 16:00 – 17:00.

podvecer

PODVEČER

Po příjezdu máte nějaký čas na odpočinek, načerpání sil a nebo procházku po městě, návštěvu historických památek. Můžete také navštívit některou z taveren a pochutnat si na místní lahodné kuchyni.

csfriends-BT-vecer

VEČER

Čas na další večírek. V klubech rezervovaných exklusivně jen pro nás Vám zahrají naši nejlepší DJs. Bavte se, tancujte a zpívejte až do východu slunce.