ZAŽIJ UNIKÁTNÍ SAILING WEEK NA JACHTĚ!


Vyber trasu!

TEAM

PARTIES

SAIL

EXPLORE


Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 2 Gallery Thumb 3 Gallery Thumb 4 Gallery Thumb 5 Gallery Thumb 6 Gallery Thumb 7 Gallery Thumb 8 Gallery Thumb 9 Gallery Thumb 7 Gallery Thumb 8 Gallery Thumb 9 Gallery Thumb 9 Gallery Thumb 7 Gallery Thumb 8

TÝDEN NA JACHTĚ

Zažij úžasný týden na palubě moderních lodí ve flotile jachet. Párty, nové zážitky, prozkoumaní nových míst a odpočinek.

Parta lidí – našich plaveb se účastní především mladí a stejně smýšlející lidé. O tvoje pohodlí se postará pohodový tým organizátorů a zkušených skipperů – kapitánů.

Párty – během celého týdne zažiješ nezapomenutelné večírky na palubě lodi, v opuštěných zátokách, plážích a ve vychytaných klubech v přímořských letoviscích.

Plavba – nemáš žádné zkušenosti s plavbou na jachtě? Vůbec nevadí, naší kapitáni se postarají o tvoje pohodlí a pokud budeš chtít, rádi Tě naučí jak ovládat jachtu.

Objevuj - vybíráme ty nejzajímavější místa k našim zastávkám. Historická města, nádherné pláže nebo třeba opuštěné zátoky přístupné pouze z moře.

ZAŽIJ DOBRODRUŽSTVÍ TVÉHO ŽIVOTA!

Vyber si svůj vysněný trip

Boat trip je týden plavby ve flotile až 20 jachet na nejkrásnějších místech po celém světě. Pouze mladí lidé, luxusní plachetnice, skvělé party, objevování úžasných míst, prohlídka památek, slunečné počasí a čisté křišťálové vody!

Typický den na jachtě


Featured Box Image

Ráno:

Vstávání, ale ne příliš brzy, většinou mezi 9:00-10:00. Sprcha, káva a lehká kocovina po včerejší párty. Snídaně, další káva, doplnění nadrží na vodu a odjezd kolem 11.hodiny.

Featured Box Image

Poledne:

Po vyplutí z přístavu plachtíš společně s tvým skipperem na místo denní zastávky (většinou zátoky), kde se všechny jachty opět potkají. Plávání, šnorchlování, odpočinek…

Featured Box Image

Odpoledne:

Zvedáme kotvy a pokračujeme do přístavu, každý večer na jiném místě. Po cestě je ideální čas na opalování, odpočinek, čtení nebo třeba něco uvařit a sníst. Připlouváme mezi 16:00 – 17:00.

Featured Box Image

Podvečer:

Po příjezdu máte nějaký čas na odpočinek, načerpání sil a nebo procházku po městě, návštěvu historických památek. Můžete také navštívit některou z taveren a pochutnat si na místní lahodné kuchyni.

Featured Box Image

Večer:

Čas na další večírek. V klubech rezervovaných exklusivně jen pro nás Vám zahrají naši nejlepší DJs. Bavte se, tancujte a zpívejte až do východu slunce.