Ho Tram Beach Boutique Resort & Spa – CS Friends
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-front

Ho Tram Beach Boutique Resort & Spa ****

Vietnam | Ho Tram

Naše hodnocení

použitím nejkvalitnějších domácích materiálů,vietnamské inspirace a kreativity Vás nenechá tenhle resort na pochybách

Ho Tram Beach Boutique Resort & Spa byl vytvořen s cílem poskytnout nezapomenutelný zážitek spojený s autentičností tradičních vietnamských architektonických prvků. Ho Tram Beach Boutique Resort & Spa s použitím nejkvalitnějších domácích materiálů je ukázkou vietnamské inspirace a kreativity. Resort se může pochlubit výběrem jedinečně navržených bungalovů a vil. Každý pokoj byl pečlivě vytvořen a zahrnuje vietnamské prvky se západními doteky, čímž hostům poskytuje útulný, ale moderní pocit. Ze soukromých balkonů mají hosté výhled na pláž nebo do zahrady.
Ho Tram Beach Boutique Resort & Spa se nachází podél pobřežní silnice v provincii Ba Ria – Vung Tau a je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Ho Tram Beach Boutique Resort & Spa se nachází pouhé dvě hodiny tiché jízdy od Saigonu a reprezentuje autentickou vietnamskou architekturu, postavenou na pozadí modrého moře, čisté oblohy a bohaté zahradní krajiny.

csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-popis-04
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-popis-01
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-popis-02
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-popis-03

Na 8 akrech resortu se nachází 68 ohromujících bungalovů, apartmá a vil, které se během vašeho pobytu stanou vaším útočištěm. Čeká vás milý a přátelský personál, který vás přivítá v tomto nádherném a klidném prostředí. Všechny pokoje mají krásný výhled ze soukromé terasy na rozlehlé zahrady nebo na lotosové rybníky.
Vybavení bungalovů: klimatizace a stropní ventilátor, telefon, osobní elektronický trezor, kabelová televize, přístup k internetu zdarma, mini bar s příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, koupelna vybavena vanou.

csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-ubytovanie-01
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-ubytovanie-03
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-ubytovanie-02
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-ubytovanie-04

V cene ubytováni jsou luxusní snídaně, nebo využijte jedinečnou kuchyň ala cart přímo v hotelu…

csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-strava-02
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-strava-01
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-strava-03
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-strava-04

Zavřete oči a snívejte, nebo oči otevřete a sdílejte jemné bíle písčité pláže se svými představami a přátelí doma u televize… 🙂

csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-plaz-02
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-plaz-01
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-plaz-03
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-plaz-04

V resortu se nachází venkovní bazén, lázně, tenisový kurt, turistické centrum o obchod se suvenýry.
Koncept Aurora Spa nabízí zajímavou a vzrušující řadu vietnamských tradičních i mezinárodních procedur prováděných v atraktivním a pohodlném prostředí. 7 léčebných místností a 3 venkovní pavilony pro hosty, kteří chtějí jedinečný zážitek relaxace. Lázně používají produkty od profesionálních dodavatelů v aromaterapii, botanice a kosmetice, které zaručují přirozenost, bezpečnost a rovnováhu pro tělo i mysl.

csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-sport-01
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-sport-02
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-sport-03
csfriends-vietnam-ho-tram-hotel-ho-tram-beach-boutique-resort-sport-04

GALERIE

MAPA

RECENZE

csfriends-vietnam-recenze-lucia
Dnes jsme se vrátili z dovolené ve Vietnamu a vše bylo v naprostém pořádku ze strany CSFRiends. Slečna delegátka Sophia z Bespoke Asia Travel, byla vždy na telefonu, pomohla se vším, zajímala se, stále usměvavá… zkrátka moc milá slečna, která svoji práci dělá tak jak má, ne-li lépe. Určitě pojedeme s touto cestovní kanceláří příště znovu.

• Lucia S

csfriends-vietnam-recenze-isabel
Účastnili jsme se poznávacího zájezdu do Saigonu a musím jen chválit. Ubytovaní jsme byli ihned, neměli jsme nikde žádný problém, bydleli jsme blízko centra. Ohledně výletů, výborná organizace a vynikající výklad. Saigon předčil naše očekávání. Průvodkyně s námi byla téměř pořád a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací. Určitě musím zdůraznit vysokou úroveň průvodkyně a dobrou organizaci celého zájezdu zabezpečenou CSFRiends a Bespoke Asia Travel.

• Isabel

csfriends-vietnam-recenze-westrend-01
csfriends-vietnam-recenze-westrend-02
csfriends-vietnam-recenze-westrend-03
Our company booked package from CSFRiends for team building trip with transportation, accommodation, seminar, local activities and private yacht cruise in Ocean Marina Pattaya. Everything was perfectly organized and we are looking forward to make next trip to Vietnam soon. Thank you for amazing time and nice memories to Bespoke Asia Travel as well..

• Trina, Westrend Consulting Co., Ltd.

csfriends-vietnam-recenze-robert-02
csfriends-vietnam-recenze-robert-01
csfriends-vietnam-recenze-robert-03
V júni 2019 sme oslovili CSFRiends o zabezpečenie VIP služieb počas nasej služobnej cesty v Saigone a po prílete na Tan Son Nhat letisko sme boli veľmi milo prekvapený, kde nás privítal osobný šofér s limuzínou, ktorá nás odviezla priamo do jedného z najlepších hotelov v Ázii The Reverie Saigon. Mali sme k dispozícii sprievodkyňu a šéfa Bespoke Asia Travel, ktorí nám ukázali nielen najzaujímavejšie časti mesta, ale aj pomáhali s prekladaním počas obchodných stretnutí s našimi Vietnamskými partnermi.

• Robert

csfriends-vietnam-recenze-marek-martina
Ďakujeme CSFRiends za zorganizovanie nezabudnuteľnej rodinnej dovolenky, ktorú sme si užili spolu s našimi deťmi počas polročných prázdnin vo februári. Naša sprievodkyňa Mook nám ukázala miestny chrám, odporučila najlepšie SPA na ostrove, navštívili sme tie najlepšie miestne reštaurácie s tradičnou kuchyňou a na skútroch z požičovne sme prešli cely ostrov dookola so zastávkami na najkrajších plážach. O tom, kam pôjdeme na dovolenku budúci rok rozhodli deti ešte predtým ako sme odleteli domov.

• Marek & Martina

csfriends-vietnam-recenze-vlado-01
csfriends-vietnam-recenze-vlado-02
csfriends-vietnam-recenze-vlado-03
csfriends-vietnam-recenze-vlado-04
Na základe odporučenia CSFRiends mojim kamarátom som sa prvý krát rozhodol cestovať do Ázie sam. Agentúra mi zabezpečila kompletný balíček služieb s ubytovaním v úplnom centre mesta a na všetky výlety som mal k dispozícii osobného šoféra s autom. Po príchode domov som zhodnotil, ze dovolenka vo Vietname patri medzi moje najlepšie skúsenosti s cestovaním, pretože nikdy pred tým som nemal ďaleko od domova tak zorganizovaný cely program od príletu do Saigonu až po odlet do Viedne.

• Vlado

csfriends-vietnam-recenze-patrik-01
csfriends-vietnam-recenze-patrik-02
csfriends-vietnam-recenze-patrik-03
Po tom ako sme skontaktovali CSFRiends s požiadavkou o dovolenku vo Vietname, kde sme mali požiadavku o plaz, more a adventure, rezervačný agent nám odporučil návštevu Mui Ne, kde sme boli ubytovaní v Anantara Mui Ne – jedinom 5* hoteli, nachádzajúcom sa na pláži. Jednou z aktivít bol výlet na pieskové duny, kde sme cely deň strávili jazdou na štvorkolkách, jeepe a vyskúšali sme si aj surfovanie v piesku na doske. Mui Ne je ideálna destinácia, kde sa nachádza všetko zaujímave a potrebne pešou chôdzou od rezortu, vrátane reštaurácii, supermarketov, SPA a obchodíkov zo suvenírmi.

• Patrik

csfriends-vietnam-recenze-daniel-anna
Minulý rok sme využili služby CSFRiends a cestovali sme do Ázie na dovolenku s rodinou. Boli sme niekoľko krát v Thajsku po vlastnej osi, ale tentokrát sme na odporučenia kamarátov využili služby agentúry a bol to naozaj rozdiel. Hneď po vystúpení z lietadla nás čakala delegátka, odprevadila nás cez pasové oddelenie pre batožinu a následne sme sa stretli so šoférom, ktorý nás odviezol do hotela. Na druhy deň sme po raňajkách cestovali na ostrov, kde sme mali objednanú súkromnú vilku na pláži s kuchárkou, ktorá nám počas celého pobytu varila miestne špeciality. Cela dovolenka prebehla veľmi hladko a rýchlo a už sa tešíme na ďalšiu cestu do Vietnamu.

• Daniel & Anna

NABÍDKA ZÁJEZDŮ

4* Ho Či Minovo Město a Ho Tram

Vietnam | pobyty na 2 + 7 nocí

SAIGON, bývalé hlavní město jižního Vietnamu vás očaři nejen vůni exotické Indočíny všech barev a chuti ale také si zažijte, to co vám zůstane v paměti na dlouho – například Vesnička Cu-Chi…
A pak si určitě zasloužíte oddech v pohádkovém Ho Tram, kde naleznete kromě nádherných bílých pláži a atrakcí také mistrovská golfová hřiště nebo i opičí pagodu…

cena za osobu od

15 100 Kč
569 €