Ho Tram – CS Friends

HO TRAM | exkluzivní útěk z rušné metropole

Ho Tram díky své pláží s bílým pískem, výbornou polohou a světovými rekreačními zařízeními, přitahuje zahraniční investice a každoročně navyšuje počty turistů nejen v Vietnamu. Toto malé pobřežní město je na nejlepší cestě stát se jednou z předních turistických destinací v Asii.
Ho Tram kontinuálně navyšuje kvalitu služeb v oblasti pohostinství a cestovního ruchu a poskytuje širokou škálu luxusních aktivit a ubytování. Stále existuje velký prostor pro rozvoj, zejména pokud jde o vybavení pro návštěvníky a služby.

csfriends-vietnam-ho-tram-01
csfriends-vietnam-ho-tram-02

Nachází se ve čtvrti Xuyen Moc v provincii Ba Ria-Vung Tau. Ho Tram nabízí obyvatelům Ho Či Minova města (HCMC) exkluzivní útěk z rušné metropole. V únoru 2015 byla slavnostním otevřením dálnice Long Thanh-Dau Giay dramaticky zkrácena doba cestování z HCMC do Ho Tram. Rychlostní cesta dříve trvala tři až čtyři hodiny a zkrátila cestu na pouhé dvě. Díky této snadné dostupnosti, v kombinaci s příjemným klimatem a průměrnou roční teplotou 28 stupňů Celsia, nízkými srážkami a bez sezónních tajfunů – se Ho Tram stalo atraktivním místem k návštěvě. Jeho tři přístavy jsou schopné pojmout mezinárodní výletní lodě a umocňují tak působivé turistické vyhlídky této oblasti.

Odborníci v oboru cestovního ruchu predikují zářivou budoucnost letoviska Ho Tram, které disponuje veškerými nezbytnými prvky k naplnění svého potenciálu. Dokonalý soulad Vietnamské kultury s možností víkendového úniku dává oblasti ty nejlepší vyhlídky pro jeho další rozvoj.

csfriends-vietnam-ho-tram-03

GALERIE

CO BY STE MĚLI VIDĚT

GOLF BLUFFS HO TRAM STRIP

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ BLUFFS...

Unikátní golfový zážitek na místě, kde byste ho neočekávali. Designér Greg Norman řekl: „Zahrát si mezi písečnými dunami jižního Vietnamu a dramatickými výhledy na oceán učiní z Bluff Ho Tram Strip jeden z nejunikátnějších golfových zážitků na světě.“

HORKÉ PRAMENY BINH CHAU

HORKÉ PRAMENY BINH CHAU

Binh Chau se rozkládá na ploše tisíců metrů čtverečních a zahrnuje řadu aktivit, od lovu krokodýlů až po bahenní koupele. Najdete zde také tenisové kurty, vodní park a přírodní, velmi teplý pramene o teplotě 37 ° C (99 ° F). Ideální rozvrh je dorazit a prozkoumat Binh Cahu brzy ráno, dopoledne si zaplavat a večer si vybrat z nabídky barů a restaurací v okolí pramenů.

MINH DAM TOUR

Historická hora Minh Dam Mountain je známá svými svěžími lesy a četnými skalními jeskyněmi. Je v dějinách zapsána jako revoluční základna vietnamského boje za nezávislost. Pokračujeme po turistické stezce dlouhé 323 metrů na vrchol hory Da Che (Split Rock), která kdysi také byla vojenskou základnou, ze které si můžete užít panoramatické výhledy na Ho Tram – střechä regionu. Dále navštívíme duchovní srdce Ho Tramu pagodu Hon Mot (Linh Quang), kde idylické prostředí poskytuje ideální kulisu pro krásně zdobené chrámy, sochy a terasovité bonsajové zahrady.

OPIČÍ PAGODA

Klášter „Truc Lam Chan Nguyen“ – Opičí pagoda. Nachází se na úpatí hory Minh Dam, části Phuoc Hai okresu Long Dat, provincie Ba Ria Vung Tau. Klášter byl postaven v roce 1990 s názvem „Monkey pagoda“. Díky tichému prostoru pro meditaci s nádhernou přírodou uchvátí atmosféra v klášteře „Truc Lam Chan Nguyen“ každého, kdo vstoupí do tohoto majestátního a poetického nebe na zemi. Na tomto místě může duše dosáhnout opravdového klidu. Kolem pagody se obvykle scházejí stovky opic.

HOTELY

vietnamska architektura

Ho Tram Beach Boutique R. & Spa 4*

se západními doteky

S použitím nejkvalitnějších domácích materiálů je ukázkou vietnamské inspirace a kreativity. Resort se může pochlubit výběrem jedinečně navržených bungalovů a vil. Postaven na pozadí modrého moře, čisté oblohy a bohaté zahradní krajiny.