Saigon Prince Hotel – CS Friends
csfriends-vietnam-ho-ci-min-city-saigon-prince-hotel-400x570

Saigon Prince Hotel ****

Vietnam | Ho Či Minovo Město

Naše hodnocení

skvěla volba levnějšího ubytováni s výbornými službami jak pro cestovatelé nebo turisty tak i pro náročné obchodní klienty

Tento boutique hotel, postavený v roce 1996, byl zařazen k četným luxusním hotelů ve městě Ho Chi Minh. Každý detail má náležitý význam – odlišit to od ostatních. Hotel je ideálním příbytkem a nabízí prvotřídní ubytování jak na dovolenou tak pro obchodní cestující. K vybavení patří hotelový trezor, diskotéka, konferenční prostory, pokojová služba a prádelna.

Strategicky umístěné v centru města, hotel nabízí snadný přístup k podnikání a k vládnímu okrsku. Nachází se v blízkosti nákupní, vyhlídkové a zábavní oblasti. Z hotelu si můžete vychutnat krásný výhled na nedalekou Operu a Ben Thanh Market je asi 1 km od hotelu. Sluneční Palác je přibližně 15 km a Tao Dan Park přibližně 20 km. Hotel se nachází jen 20 minut jízdy od mezinárodního letiště Tan Son Nhat.

csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-popis-06
csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-popis-01
csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-sportzabava-04
csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-popis-04

Každý z 198 elegantních, luxusních pokojích a apartmá nabízí panoramatický výhled na řeku Saigon nebo na okolní město. Zařízený moderními vietnamskýma uměleckými díly a tradičními tkaninami. Každý pokoj nabízí útulní a pohodlné prostředí pro náročnější cestovatele. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, satelitní/kabelová TV, minibar, individuálně regulovaná klimatizace a trezor.

csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-ubytovanie-04
csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-ubytovanie-01
csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-ubytovanie-03
csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-ubytovanie-02

V ceně ubytováni je snídaně.

csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-strava-01
csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-strava-02
csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-strava-03
csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-strava-04

Po náročném dni stráveném prací nebo prohlídkami, je nejlepší si odpočinout v lázních krásy a zdraví nebo si odpočinout v parní lázni nebo v suché sauně. Pro více aktivní, můžete si zacvičit v posilovně, nebo si zaplavat ve venkovním bazénu a zároveň se těšit na památky a zvuky tohoto pulsujícího města.

csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-sportzabava-05
csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-sportzabava-01
csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-sportzabava-02
csfriends-vietnam-hcmc-hotel-saigon-prince-sportzabava-03

GALERIE

MAPA

RECENZE

csfriends-vietnam-recenze-lucia
Dnes jsme se vrátili z dovolené ve Vietnamu a vše bylo v naprostém pořádku ze strany CSFRiends. Slečna delegátka Sophia z Bespoke Asia Travel, byla vždy na telefonu, pomohla se vším, zajímala se, stále usměvavá… zkrátka moc milá slečna, která svoji práci dělá tak jak má, ne-li lépe. Určitě pojedeme s touto cestovní kanceláří příště znovu.

• Lucia S

csfriends-vietnam-recenze-isabel
Účastnili jsme se poznávacího zájezdu do Saigonu a musím jen chválit. Ubytovaní jsme byli ihned, neměli jsme nikde žádný problém, bydleli jsme blízko centra. Ohledně výletů, výborná organizace a vynikající výklad. Saigon předčil naše očekávání. Průvodkyně s námi byla téměř pořád a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací. Určitě musím zdůraznit vysokou úroveň průvodkyně a dobrou organizaci celého zájezdu zabezpečenou CSFRiends a Bespoke Asia Travel.

• Isabel

csfriends-vietnam-recenze-westrend-01
csfriends-vietnam-recenze-westrend-02
csfriends-vietnam-recenze-westrend-03
Our company booked package from CSFRiends for team building trip with transportation, accommodation, seminar, local activities and private yacht cruise in Ocean Marina Pattaya. Everything was perfectly organized and we are looking forward to make next trip to Vietnam soon. Thank you for amazing time and nice memories to Bespoke Asia Travel as well..

• Trina, Westrend Consulting Co., Ltd.

csfriends-vietnam-recenze-robert-02
csfriends-vietnam-recenze-robert-01
csfriends-vietnam-recenze-robert-03
V júni 2019 sme oslovili CSFRiends o zabezpečenie VIP služieb počas nasej služobnej cesty v Saigone a po prílete na Tan Son Nhat letisko sme boli veľmi milo prekvapený, kde nás privítal osobný šofér s limuzínou, ktorá nás odviezla priamo do jedného z najlepších hotelov v Ázii The Reverie Saigon. Mali sme k dispozícii sprievodkyňu a šéfa Bespoke Asia Travel, ktorí nám ukázali nielen najzaujímavejšie časti mesta, ale aj pomáhali s prekladaním počas obchodných stretnutí s našimi Vietnamskými partnermi.

• Robert

csfriends-vietnam-recenze-marek-martina
Ďakujeme CSFRiends za zorganizovanie nezabudnuteľnej rodinnej dovolenky, ktorú sme si užili spolu s našimi deťmi počas polročných prázdnin vo februári. Naša sprievodkyňa Mook nám ukázala miestny chrám, odporučila najlepšie SPA na ostrove, navštívili sme tie najlepšie miestne reštaurácie s tradičnou kuchyňou a na skútroch z požičovne sme prešli cely ostrov dookola so zastávkami na najkrajších plážach. O tom, kam pôjdeme na dovolenku budúci rok rozhodli deti ešte predtým ako sme odleteli domov.

• Marek & Martina

csfriends-vietnam-recenze-vlado-01
csfriends-vietnam-recenze-vlado-02
csfriends-vietnam-recenze-vlado-03
csfriends-vietnam-recenze-vlado-04
Na základe odporučenia CSFRiends mojim kamarátom som sa prvý krát rozhodol cestovať do Ázie sam. Agentúra mi zabezpečila kompletný balíček služieb s ubytovaním v úplnom centre mesta a na všetky výlety som mal k dispozícii osobného šoféra s autom. Po príchode domov som zhodnotil, ze dovolenka vo Vietname patri medzi moje najlepšie skúsenosti s cestovaním, pretože nikdy pred tým som nemal ďaleko od domova tak zorganizovaný cely program od príletu do Saigonu až po odlet do Viedne.

• Vlado

csfriends-vietnam-recenze-patrik-01
csfriends-vietnam-recenze-patrik-02
csfriends-vietnam-recenze-patrik-03
Po tom ako sme skontaktovali CSFRiends s požiadavkou o dovolenku vo Vietname, kde sme mali požiadavku o plaz, more a adventure, rezervačný agent nám odporučil návštevu Mui Ne, kde sme boli ubytovaní v Anantara Mui Ne – jedinom 5* hoteli, nachádzajúcom sa na pláži. Jednou z aktivít bol výlet na pieskové duny, kde sme cely deň strávili jazdou na štvorkolkách, jeepe a vyskúšali sme si aj surfovanie v piesku na doske. Mui Ne je ideálna destinácia, kde sa nachádza všetko zaujímave a potrebne pešou chôdzou od rezortu, vrátane reštaurácii, supermarketov, SPA a obchodíkov zo suvenírmi.

• Patrik

csfriends-vietnam-recenze-daniel-anna
Minulý rok sme využili služby CSFRiends a cestovali sme do Ázie na dovolenku s rodinou. Boli sme niekoľko krát v Thajsku po vlastnej osi, ale tentokrát sme na odporučenia kamarátov využili služby agentúry a bol to naozaj rozdiel. Hneď po vystúpení z lietadla nás čakala delegátka, odprevadila nás cez pasové oddelenie pre batožinu a následne sme sa stretli so šoférom, ktorý nás odviezol do hotela. Na druhy deň sme po raňajkách cestovali na ostrov, kde sme mali objednanú súkromnú vilku na pláži s kuchárkou, ktorá nám počas celého pobytu varila miestne špeciality. Cela dovolenka prebehla veľmi hladko a rýchlo a už sa tešíme na ďalšiu cestu do Vietnamu.

• Daniel & Anna

NABÍDKA ZÁJEZDŮ

4* Ho Či Minovo Město a Ho Tram

Vietnam | pobyty na 2 + 7 nocí

SAIGON, bývalé hlavní město jižního Vietnamu vás očaři nejen vůni exotické Indočíny všech barev a chuti ale také si zažijte, to co vám zůstane v paměti na dlouho – například Vesnička Cu-Chi…
A pak si určitě zasloužíte oddech v pohádkovém Ho Tram, kde naleznete kromě nádherných bílých pláži a atrakcí také mistrovská golfová hřiště nebo i opičí pagodu…

cena za osobu od

15 100 Kč
569 €

4* Ho Či Minovo Město a ostrov Phu Quoc

Vietnam | pobyty na 2 + 7 nocí

SAIGON, bývalé hlavní město jižního Vietnamu vás očaři nejen vůni exotické Indočíny všech barev a chuti ale také si zažijte, to co vám zůstane v paměti na dlouho, tak jako americkým vojákům – Vesničku Cu-Chi..
A pak honem na rajský ostrov PHU QOU, kde naleznete kromě divoké přírody a nádherných bílých pláži s luxusními hotely a vilkami také nejdelší vysutou lanovku v Asii.

cena za osobu od

15 400 Kč
578 €

4* Ho Či Minovo Město a Mui Ne

Vietnam | pobyty na 2 + 7 nocí

Viděli Jste už SAIGON, nebo nikdy nespící město? Tak to jste ještě neviděli podzemní vesničku Cu-Chi jako z počítačové hry.. Nebo se hned přesuneme do nedalekého letoviska MUI NE a budeme se učit „kajtovat“ nebo surfovat? Nebo budeme jen tak ležet jako místní starý známy Budha SAKYAMUNI?

cena za osobu od

19 500 Kč
733 €